Naplánujte si Paríž s nami…

Paríž je jedno z najkrajších miest na svete – povieme Vám, prečo by ho mal každý človek vidieť aspoň raz a pomôžeme Vám so všetkým čo sa týka návštevy tejto destinácie.

Plánovanie výletu

Paríž je nádherný počas celého roka, ale každému vyhovuje niečo iné. S nami sa dozviete, aké je počasie v Paríži počas celého roka a kedy je najlepšie sa do Paríža vybrať, aby ste si z mesta užili čo najviac.

Ubytovanie

Paríž je všeobecne drahé mesto a to platí i o ubytovaní. My Vám ale pomôžeme ušetriť – u nás však nájdete výber hotelov s najlepším pomerom cena a výkon alebo Vám dokonca bezplatne poradíme najlepší hotel na základe Vašich preferencií.

Ako sa dostať Paríža?

Poradíme Vám ako je to s letenkami do Paríža a ako a kedy ich kúpiť čo najlacnejšie. Prečítajte si praktické informácie o parížskych letiskách Charles De Gaulle, Beauvais a ako sa z nich najlepšie dostať do samotného mesta.

V meste ako domáci

U nás sa dozviete ako najlepšie cestovať v Paríži, tipy na parížske reštaurácie alebo ktoré miesta sú najlepšie na nákupy v hlavnom meste Francúzska. Ak nechcete minúť veľa peňazí, ale zároven si chcete Paríž naplno užiť, prečítajte si ako na Paríž lacno.

Čo všetko v Paríži vidieť?

V Paríži si nachádzajú stovky atrakcií – prečítajte si, čo by ste si určite nemali nechať v meste ujsť. Nájdete u nás desiatky recenzií a tipov na najzaujímavejšie pamiatky, parky, múzeá alebo oblasti mesta.