Sprievodca Parížom (ebook)

Zažite Paríž aj vy prostredníctvom nášho jedinečného sprievodcu, ktorý sa zíde každému. Nájdete v ňom informácie a rady, ktoré nie sú ani na tejto stránke – na vyše 50 stránkach nájdete všetko čo potrebujete pre naplánovanie.

Sprievodca bol aktualizovaný v januári 2015, takže tam nájdete najnovšie informácie. Sprievodca úvodná strana Nájdete v ňom všetko čo by vás o návšteve Paríža mohlo zaujímať – ako cestovať z letiska, ako cestovať v meste, ako si nájsť najlacnejšie ubytovanie a ako ušetriť, čo musíte ochutnať, čo vidieť a čo zažiť, vrátane našich tipov na konkrétne atrakcie, hotely a reštaurácie, ktoré sa oplatí navštíviť – proste všetky dôležité informácie, bez ktorých sa váš výlet, či dovolenka v tomto skvelom meste nezaobídete. Sprievodca na stiahnutie stojí 9,9€. Ak máte akékoľvek otázky – kontaktujte nás na bonjour@pariz.sk. Po zaplatení prostredníctvom Paypal (platba je možná aj keď nie ste prihlásený na PayPal, stačí vám platobná karta), alebo prevodom na účet v ČSOB: 4004556506 / 7500 (v poznámke prosím uveďte svoj kontaktný email) dostanete sprievodcu vo formáte PDF. Ak chcete viac informácií – kontaktujte nás na bonjour@pariz.sk.

Ukážky zo sprievodcu Pozrite sa ako vyzerajú prvé strany nášho sprievodcu Parížom. pariz-sprievodca-scr-2 pariz-sprievodca-scr-1