Letenky do Paríža

Paríž je najlietanejšia destinácia zo Slovenska, čo svedčí o popularite hlavného mesta Francúzska ako turistickej či obchodnej destinácií.

Do Paríža Vás priamo z Bratislavy prepraví v súčasnosti iba nízkonákladová spoločnosť Ryanair. Ten však lieta len na vzdialenejšie letisko v Beauvais (BVA), ktoré je od Paríža vzdialené približne 90 minút jazdy autobusom

Spiatočné letenky na toto letisko sa dajú nájsť priemerne za cca 60€, ak hľadáte v dostatočnom časovom predstihu – overte si najlepšie ceny na pelikan.sk.

Ak chcete využiť letisko Viedeň Schwechat, tam je ponuka oveľa širšia a letenky do Paríža sa pohybujú v cenách od 100€, napríklad s Easyjetom.

Pri letoch do Paríža sa oplatí sledovať akcie a akciové ceny aeroliniek, ktoré na linku do Paríža často úvadzajú výhodné ceny leteniek už od 80€ z Viedne. Príkladom môže byť spoločnosť Austrian Airlines, u ktorej sa dá spiatočná letenka do Paríža kúpiť za približne 100 €. O niečo vyššia cena je však kompenzovaná vyššou kvalitou servisu a tým, že spoločnosť lieta na letisko Charles de Gaulle, ktoré je k Parížu nepomerne bližšie.

Navyše, s letenkou Austrian Airlines máte autobus z Bratislavy na Schwechat zdarma.

Ak nepotrebujete cestovať presne v daný termín, radšej si na dobrú cenu letenky počkajte a sledujte akcie aeroliniek – napríklad prostredníctvom pariz.sk, kde vám budeme prinášať najlepšie ceny leteniek do Paríža pravidelne v spolupráci s pelikan.sk.