Ako nájsť najlacnejšie letenky do Paríža

Ak pri ceste do Paríža počítate každé euro a hľadáte naozaj najlepšie ceny, určite vám pri plánovaní cesty pomôže zopár rád ako nájsť tú najlacnejšiu letenku.

Ak ešte neviete presný dátum vašej cesty a rozhodujete sa podľa cien / najvhodnejším časom na cestu je isť mimo hlavnej sezóny od mája do októbra. Aj keď ceny leteniek do Paríža sa u Ryanairu pohybujú okolo 60 eur (rezervovať si ich môžete na ryanair.com, alebo cez pelikan.sk), mimo sezóny ušetríte oveľa viac na ubytovaní. Zima v Paríži má svoje čaro a mesto je vtedy naozaj iné. Vysvietený bulvár Champs-Élysées, skvelé možnosti nakupovania (napríklad výhodných vianočných darčekov) a príjemná atmosféra aj napriek horšiemu počasiu. A počas Vianočného obdobia máte väčšiu šancu naraziť aj na príjemných Francúzov… Najvýhodnejšie ceny leteniek Momentálne sa najlepšie ceny leteniek dajú nájsť na január. S Ryanairom priamo z Bratislavy je priamy let na letisko v Beauvais za cca 30 eur. Letisko Beauvais je síce vzdialene 85 kilometrov od Paríža, ale po odchode ČSA z Bratislavy je to jediná možnosť ako sa sem dostať bez prestupov.

Marek

Marek miluje cestovanie a Paríž je jedným z jeho obľúbených miest. Aj keď je to prvotriedny milovník New Yorku, Paríž si ho získal atmosférou, jedlom a úžasnými farbami.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.