Hotel Prince Albert Louvre

Maličký hotel rodinného typu Prince Albert Louvre sa nachádza len 5 minút chôdze od múzea Le Louvre a Tuilerijskej zahrady. Má veľkú recepciu so zamatovými kreslami a ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

30 útulných izieb je zariadených v tradičnom francúzskom štýle a majú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a minibarom.

Podľa preferencie si hostia môžu pochutnať na kontinentálnych raňajkách vo svojej izbe alebo formou bufetu v raňajkovej miestnosti. K dodatočnému vybaveniu patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, kde sú hosťom k dispozícii noviny.

Stanica metra Pyramides je od hotela vzdialená 200 metrov a ku opere Garnier sa dostanete chôdzou za 10 minút. Hostia môžu tiež navštíviť obchodný dom Galeries Lafayette, ktorý sa nachádza vo vzdialenosti 900 metrov.

Marek

Marek miluje cestovanie a Paríž je jedným z jeho obľúbených miest. Aj keď je to prvotriedny milovník New Yorku, Paríž si ho získal atmosférou, jedlom a úžasnými farbami.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.