Hôtel Plaza Athénée

Exkluzívny, luxusný 5-hviezdičkový hotel je situovaný na prestížnom bulvári Montaigne a nájdete v ňom kúpele Dior Institute, 5 reštaurácií a koktailový bar. Ponúka elegantné izby s mramorovými kúpeľňami 5 minút pešo od bulváru Champs Elysées.

Vo všetkých izbách a suitách hotela Plaza Athenee Paris nájdete plazmové TV s viac ako 200 filmami na želanie. Hostia si môžu vybrať z 80 nápojov v osobnom minibare a 5 typov vankúšov, aby sa dobre vyspali.

Kuchyňa v hoteli Plaza zahŕňa americké raňajky, gastronomické francúzske jedlá, japonské špeciality a letné menu. Na hotelové reštaurácie dozerá šéfkuchár Alain Ducasse ocenený hviezdičkou hodnotenia Michelin.

Wi-Fi pripojenie na internet, služba leštenia topánok a upratovanie dvakrát denne sú len niektoré z ponúkaných služieb a zariadení v hoteli Athenee Paris. Zastávka metra Alma Marceau je vzdialená 300 metrov od hotela a k Eiffelovej veži sa z hotela pešo dostanete za 15 minút.

Marek

Marek miluje cestovanie a Paríž je jedným z jeho obľúbených miest. Aj keď je to prvotriedny milovník New Yorku, Paríž si ho získal atmosférou, jedlom a úžasnými farbami.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.