Hotel Paris Villette

2-hviezdičkový hotel sa nachádza len 3 minúty jazdy od bulváru Péripherique a ponúka nonstop otvorenú recepciu s bezplatným počítačom a prístupom na internet. Zastávka metra Crimée je vzdialená 5 minút pešo od hotela a dostanete sa z nej priamo do centra Paríža.

Všetky izby hotela Paris Villette majú TV so satelitnými programami. Sú zariadené v jednoduchom modernom štýle a ponúkajú vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov.

V raňajkovej miestnosti hotela Paris Villette sa každé ráno podávajú raňajky formou bufetu. Na recepcii nájdete tiež predajné automaty a v blízkosti hotela sa nachádza množstvo reštaurácií.

Nonstop otvorená recepcia ponúka dennú tlač a jej zamestnanci vám radi odporučia súkromné parkovisko v okolí. Múzeum Cité des Sciences a koncertná hala Zenith sú vzdialené 10 minút pešo od hotela, zatiaľ čo miestnou dopravou sa dostanete priamo k múzeu Le Louvre. Hotel si môžete rezervovať na stránkach nášho partnera booking.com

Marek

Marek miluje cestovanie a Paríž je jedným z jeho obľúbených miest. Aj keď je to prvotriedny milovník New Yorku, Paríž si ho získal atmosférou, jedlom a úžasnými farbami.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.