Hôtel de Crillon

Tento luxusný hotel sa nachádza na námestí Place de la Concorde a patrí k najlepším hotelom v Paríži. Unikátny hotel, obľubovaný prominentnými hosťami ponúka luxus a pohodlie služieb v bielych rukavičkách – a to všetko v samom srdci Paríža.

Všetky priestranné izby sú zariadené v štýle Ľudovíta XV. a majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Niektoré izby majú obývaciu izbu a pohľad na vnútorný dvor alebo ulicu Rue d’Boiss Anglas. Každá izba v hoteli Crillon má vlastnú mramorovú kúpeľňu, v ktorej nájdete župany a všetko čo potrebujete k jedinečnému relaxu.

V reštaurácii Les Ambassadeurs s freskami na strope sa podávajú jedlá tradičnej francúzskej kuchyne. V hoteli de Crillon sa každé ráno podávajú raňajky.

Hostia si môžu vychutnať kokteil v piano bare alebo odpočívať v čajovni Jardin d’Hiver. Bar s terasou l’Obé je otvorený v letnom období.

Stanica metra Concorde je vzdialená len 160 metrov a poskytuje prístup k Víťaznému oblúku. Umelecká galéria Musée de l’Orangerie je vzdialená 600 metrov a nachádza sa vo verejnom parku Tuilerijská zahrada.

Marek

Marek miluje cestovanie a Paríž je jedným z jeho obľúbených miest. Aj keď je to prvotriedny milovník New Yorku, Paríž si ho získal atmosférou, jedlom a úžasnými farbami.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.