Connect with us

Disneyland Paríž

Parky v Paríži

Disneyland Paríž

Raj detí a nočná mora peňaženiek dospelých je súčasťou Paríža od roku 1992, kedy na okraji mesta vznikla obrovská zóna zábavy, detského smiechu a očarujúcich atrakcií.

Zábavný park Eurodisneyland je prvým Disney Parkom v Európe a ponúka naozaj široké možnosti vyžitia – od fotenia s rozprávkovými postavičkami z Disneyho filmov, či komiksov, cez množstvo kolotočov, či široké možnosti inej zábavy pre všetky vekové kategórie.

Do Disney landu sa oplatí ísť na vlastnú päsť – vstupenky si zakúpite v predstihu cez oficiálnu stránku (nečakajte však, že budú lacné), letenky sa dajú získať už za 100€ z Viedne a ubytovanie dokonca aj areáli samotného Disneylandu.

Nezabudnite však, že v parku platia pravidlá vstupu pre menšie deti – na väčšinu atrakcií a kolotočov je možný vstup až od 120cm výšky, takže si park úplne malé deti neužijú naplno. Ak potrebujete s plánovaním výletu do Paríža pomôcť – ozvite sa nám.

Continue Reading
You may also like...

Marek miluje cestovanie a Paríž je jedným z jeho obľúbených miest. Aj keď je to prvotriedny milovník New Yorku, Paríž si ho získal atmosférou, jedlom a úžasnými farbami.

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

More in Parky v Paríži

Reklama

Najčítanejšie články:

To Top