Ako na najlacnejšie letenky do Paríža

Ako na najlacnejšie letenky do Paríža

Paríža počítate každé euro a hľadáte naozaj najlepšie ceny, určite vám pri plánovaní cesty pomôže zopár rád ako nájsť najlacnejšiu letenku do Paríža. Ak ešte neviete presný dátum vašej cesty a rozhodujete sa podľa cien / najvhodnejším časom na cestu je isť mimo hlavnej sezóny od marca do októbra.


Aj keď ceny leteniek do Paríža sa u Ryanairu pohybujú okolo 60 eur (rezervovať si ich môžete na ryanair.com, alebo cez pelikan.sk), mimo sezóny ušetríte oveľa viac na ubytovaní. Zima v Paríži má svoje čaro a mesto je vtedy naozaj iné. Vysvietený bulvár Champs-Élysées, skvelé možnosti nakupovania aj výhodných vianočných darčekov a príjemná atmosféra aj napriek horšiemu počasiu. A počas Vianočného obdobia máte väčšiu šancu naraziť aj na príjemných Francúzov…

Najvýhodnejšie ceny leteniek
Momentálne sa najlepšie ceny leteniek dajú nájsť na január 2012. S Ryanairom priamo z Bratislavy je priamy let na letisko v Beauvais za 33E. Letisko Beauvais je síce vzdialene 85 kilometrov od Paríža, ale po odchode ČSA z Bratislavy je to jediná možnosť ako sa sem dostať bez prestupov.

Pridaj svoj komentár

Prosím, uveďte svoje meno

Vaše meno je povinné

Uveďte ozajstnú e-mailovú adresu

Váš e-mail je povinný

Žiadny komentár?

pariz.sk © 2009 - 2014 All Rights Reserved • O násKontaktReklamaHledáte ubytovani?Mapa stránok

Designed by beehive

Powered by WordPress

Clicky